Interclub Kalender 2019

Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule L (Kapitein: Veerle Peulen)
ma 22/04/2019 T.C. SMASH KERMT TENNISCLUB ZUTENDAAL
za 27/04/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL T.C. DE BORN B
za 04/05/2019 G.T. TESSENDERLO TENNISCLUB ZUTENDAAL
za 11/05/2019 T.C. MOL TENNISCLUB ZUTENDAAL
za 18/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL T.C. DRIEHOEVEN
Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule E (Kapitein: Anja Stulens)
ma 22/04/2019 T.C. EVERSEL TENNISCLUB ZUTENDAAL
za 27/04/2019 T.C. WINTERSLAG TENNISCLUB ZUTENDAAL
za 04/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL TENNISCLUB LEOPOLD 2014
za 11/05/2019 TENNISCLUB FIELD TENNISCLUB ZUTENDAAL
za 18/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL RUNKSTER T.C.
Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule B (Kapitein: Lutgarde Daniels)
do 18/04/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL T.C. TENNISDEL GENK
vr 26/04/2019 KTC RAPID WATERSCHEI TENNISCLUB ZUTENDAAL B
do 02/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL SMASH NEEROETEREN T.C.
vr 10/05/2019 TC O - TC IRIS TENNISCLUB ZUTENDAAL B
Poule D (Kapitein: Monique Ramakers)
vr 19/04/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL T.C. DRIEHOEVEN
vr 26/04/2019 TC O - TC IRIS TENNISCLUB ZUTENDAAL A
vr 03/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL OPOETERSE TENNISCLUB
vr 10/05/2019 T.C. AS TENNISCLUB ZUTENDAAL A
Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule B (Kapitein: Marcel Winters)
do 25/04/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL TENNIS CLUB DILSEN
do 02/05/2019 KTC RAPID WATERSCHEI TENNISCLUB ZUTENDAAL
do 09/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL SMASH NEEROETEREN T.C.
do 16/05/2019 T.C. WINTERSLAG TENNISCLUB ZUTENDAAL
Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule A (Kapitein: Romain Gerits)
do 16/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL TENNISCLUB FIELD
do 23/05/2019 T.C. WINTERSLAG TENNISCLUB ZUTENDAAL
do 30/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL T.C. LUMMEN
Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule H (Kapitein: Jan Weytjens)
zo 05/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL KONINKLIJKE BREESE T.C. A
zo 12/05/2019 T.C. BOCHOLT TENNISCLUB ZUTENDAAL
zo 19/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL RUNKSTER T.C. A
zo 26/05/2019 K.T.C. DIEST TENNISCLUB ZUTENDAAL
Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule A (Kapitein: Daniel Buyens)
zo 28/04/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL KTC RAPID WATERSCHEI
zo 05/05/2019 T.C. KAULILLE TENNISCLUB ZUTENDAAL
zo 12/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL M.T.C. LEOPOLDSBURG A
zo 19/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL K.T.C. MEULENBERG
zo 26/05/2019 T.C. HAM TENNISCLUB ZUTENDAAL
Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule E (Kapitein: Eddy Cams)
vr 26/04/2019 K. TONGERSE T.C. TENNISCLUB ZUTENDAAL
vr 03/05/2019 T.C. AS TENNISCLUB ZUTENDAAL
vr 10/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
vr 17/05/2019 T.C. LANAKEN TENNISCLUB ZUTENDAAL
vr 24/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B
Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule G (Kapitein: Luc Daenen)
vr 26/04/2019 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS TENNISCLUB ZUTENDAAL
vr 03/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL SMASH NEEROETEREN T.C.
vr 10/05/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. TENNISCLUB ZUTENDAAL
vr 17/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL T.C. DE ALK B
vr 24/05/2019 KTC RAPID WATERSCHEI TENNISCLUB ZUTENDAAL
Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule A (Kapitein: Jan Verbruggen)
vr 26/04/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL KTC RAPID WATERSCHEI B
vr 03/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN TENNISCLUB ZUTENDAAL
vr 17/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL T.C. WINTERSLAG A
vr 24/05/2019 T.C. TENNISDEL GENK TENNISCLUB ZUTENDAAL
Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule B (Kapitein: Jonas Wijman)
zo 28/04/2019 TENNISCENTRUM ALKEN TENNISCLUB ZUTENDAAL
zo 12/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B
zo 19/05/2019 KTC BERINGEN TENNISCLUB ZUTENDAAL
zo 26/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL T.C. BOLDERBERG
Dag Ploeg Thuis Ploeg Uit Winnaar
Poule F (Kapitein: Marc Bijnens)
za 27/04/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
za 04/05/2019 T.C. AS TENNISCLUB ZUTENDAAL
za 11/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL K. TONGERSE T.C.
za 18/05/2019 T.C. DE NETHE TENNISCLUB ZUTENDAAL
za 25/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL T.C. LAAKDAL A